Posunujícíse novinky:
Můj oblíbenec foťák už zase žije takže přidám pár fotek.Vrátila jsem se ze světa učení(nestíhám,nestačím,blablabla).No a novinky pokračují......koupeme se koupeme ve mléce a líscích růže.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

February 2011

Zlatá je báječná

22. february 2011 at 18:54 | Ceo
Tak dneska nemám náladu po vypisování dlouhé lekce do coolnes.Jo a velké plus:Jsem nová lektorka.Jupííí a třikrát hurá.Mám dnešní rychlo look zlatavý.Základ je skukně blablabla.
10
11

New looks z lookletu.Kabáteční

17. february 2011 at 19:29 | Ceo
Tak včera jsem psala,že skusím něco více zimního.No tak jsem v nemoci a strasti sedla k počítači.NO po patnácti minutách mám vše hotovo.Tak se na to podívejte.A prosím looky také nepřivlastnujte ani je neposílejte do soutěží.Plus nakonec jeden barevný.
01

three looks,one autor

16. february 2011 at 20:07 | Ceo
Three looks,one autor.Tak to by byl dnešní článek.Po dloouhé odmlce následuje nášup looků.Doufám že se vám budou líbit.No já zvolila zase něco spíše do školy a né na ven.Příště skusím kabát a tak.Možná ještě dneska.Ale to je nulová šance, protože je dvojitej nášup Ozááka.Tak doufám, že nemám chybi.A příště očekávejte i nějaké ty kresbičky.Jupí už umim ruku.

1.New Yourk colors
new yourk
2.Black and white
black and white
3.Yellow love
ielow

Matka příroda trochu jinak

11. february 2011 at 21:21 | Ceo
Matka příroda.Každý by jí měl uznávat.No a každý má svou představu jak asi vypadá nebo jestli vůbec vypadá nějak.NO já si jí představuju jako schovývavou mladou dívku s dlouhými vlasy.Každý si asi myslí že by okolo sebe měla mít přírodu,ale já ne.Teda nyní už ne.Myslím,že jsme sí tolik využili že už nemá okolo se be žádné ptáčky a tak.

matka příroda

Z lineartu do princezny

11. february 2011 at 20:37 | Ceo
Ták,po dlouhé době mě zase baví práce s tabletem.Na devianArtu jsem si našla autorku nevím jméno, které má úžasné linearty.Vybrala jsem si ten nejhezčí a začala ošklivě vybarvovat.Nenávidím vybarvování,ale povedlo se, nojo.Pak jsem vařila vdolečky.No měli být sladké,ale ne slané.No a jsou... slané.Já blbá dala trochu více soli.Ich.No k lineartu vybarvenému:Je to princezna a nejspíše ze STARTECKU.Vlasy hrozné a stínování ještě horší a komu se to líbí?No nikomu.Tak moc dlouho to neštudujte nebo se zblázníte a dole se váz na něco zeptám.Ok?

nově
princez02X

Zelená kosmetika Yves Rocher

9. february 2011 at 20:48 | Ceo
yves rocher01
Dnešní článek nebo spíše lekci bych chtěla zasvěti (doufám že známé)značce Yves Rocher.
Tato značka vyrábí kosmetku netestovanou na zvířatech a šetrnou k životnímu prostředí.
Můžeme zakoupením nějakého výrobku také pomoci planetě například vysadíme strom.
Já osobně už jeden zasadila,protože jsem si koupila šampón označený BIO.
Řekla bych, že tato kolekce je skvělá.No není snad i pro nás dobré zajistit si kyslík?
Firmu založil pan Yves Rocher po kterém se i jmenuje.Na jejich stránkách jsem našla něco stručného od samotného zakladatele i syna.

When you go to a super party or just buy

6. february 2011 at 19:06 | Ceo
Ahoj všichni,po době zase přicházím se dvěma looky.Mám přenosnej internet tak to tu sleduju.No není to žádná sláva,jsem ráda že se dostanu alespoň na stránky.Rychlost je tedy dosti chabá,pročež jsme s chatou tak vysoko že když chci někam volat musím vylézt ven z chaty,vzít si palčáky a jít na křižovatku kdy půl hodiny běhám než chytno signál.No nebudu chodit kolem horké kaše(stejně by jste asik nechtěli číst to jak jsem zůstala v záběji jen s jednou lyží).Tak já vám přeju upřmnou soustrast zítra do školy.

prvni look
druhy look

Stupid referat of Buddhismus

3. february 2011 at 17:46 | Ceo
avatar01
 Avatar od Leesh

Blbej referát na buddhismus. Už ani ten google to neumí přeložit. Myslím tím slovo referát. Jako první vám nepřeju kreslit budhu se dvěma D. Ten můj má vrásek jako je trávy na louce.Chci už vánoce.Přála bych si totiž umět kreslit ruce a nohy.Závidím půlce blogerek jak uměj kreslit.Tak si říkám,že se vrátím k papíru a tužce.Ale nejdříve k učení.Zlatá,zlatá a zase zlatá.Jsem blázen do zlaté.Ale abych pravdu řekla moc je moc.Jo a mám také pár modelů obleční:

1.Zelená a černá.
khaki
Základní barvy byli černá a zelená.Pod šaty je černé tílko,kterému jsou vidět pouze rukávy.Šaty jsem v pase stáhla páskem(moje nová úchylka).Doplněno legíny,kabelkou a hnědými doplňky.

2.Tyrkys a šeď
model02
Dlouhý,šedý svetřík stáhnutý v pase tyrkysovím pásekm ladící s džíny.Doplněn zlatým náhrdelníkem.Návleky na nohy jsou černé a padnou k botám.

Pro dnešek vše krásně se vyspěte vaše Ceo

Gap between the boards to see the night sky

1. february 2011 at 9:26 | Ceo
Tento jakoto říci text nená začátek ani konec.Oboje si musíte domyslet.Přeji příjemné čtení...

...Věděla,že nic už nebude jako dřív.Ležela na chladných ostrých kamíncích,které se jí zařezávaly do těla jako miliony malích nožíků.Sebrala posledních pár sil a posadila se.Ostré kamínky se jí do rukou zaryli ještě hlouběji.Jednou rukou si odkryla vlasy z obličeje a podívala se na oblohu.Poprvé za patnáct let svého života ucítila na kůži chladný,ale příjemný vánek.Dívala se na měsíc.Jeho záře byla tak silná,až jí začaly bolet oči.Snažila se tak dlouho než to uvidí.Padající hvězda.,,Rychle, něco si přej!´´ hlesla pro sebe tiše.Vstala.Vlasy se jí neposedně třepetaly ve zduchu.Říkaly si,že tohle jí nikdo nevezme.Tento pohled...