Posunujícíse novinky:
Můj oblíbenec foťák už zase žije takže přidám pár fotek.Vrátila jsem se ze světa učení(nestíhám,nestačím,blablabla).No a novinky pokračují......koupeme se koupeme ve mléce a líscích růže.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vouge

17. march 2011 at 17:04 | Ceo
No jo řeknete Vouge.Kdo ho zná?Já jo,ale když jsem ho přinesla do třídy hned začalo:Jé co to je za časopis...
Vouge je známí.No ale drahý.Dala jsem kamarádce peníze aby mi ho v Londýně koupila...a nic.A tady v Ústí je po něm taky scháňka.A proto chci do Paříže.Ale zpátky k časopisu.Všimli jsete si někdy že skoro každá modelka má mezi zubama díru jak vrata.No a ještě mezi předníma,který jsou tak velký že se do tý silikonový pusy nevejdou(silikon neumím napsat no a co).

Tak například našla jsem si obrázek z 90´átýho výročního časopisu:
No nevipadá jako zajíc.A ještě chyběj uši.Ale jinak je to krásná fotka.Představte si ten okraj náhrdelníku ve zlaté a ještě zlatej nápis VOUGE.Nádhera.Pro jistotu sehnala jsem fotky strejdy.Je to Petr Berounský a fotí úžasně.NO jen se podívejte na jeho stránky stránky.Jinak dnešní celý den přší a prší.Tak to pro dnešek vše.
EDIT 17.3. v 18.03: Známky jsou čim dál lepší a konečně díky pár dobrejch z češtiny mám jinou obrazovku(plochu)na kompu.Jupííí
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement